Badanie rezonansem magnetycznym

Nasi pacjenci zawsze znajdują się w centrum uwagi i otoczeni są profesjonalną opieką popartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki obrazowej rezonansu magnetycznego

bg icon
Icon

Umów się na badanie

Aby umówić się na wizytę kliknij ‘’umów badanie’’, dzięki temu łatwo i szybko dowiesz się o najbliższych wolnych terminach badania. Innym sposobem na rezerwację terminu jest kontakt telefoniczny.

+
bg icon
Icon

Odbierz wynik online

Umożliwiamy całkowicie bezpieczny i sprawdzony sposób odbierania wyniku badania bez wychodzenia z domu. Wystarczy na naszej stronie głównej kliknąć ‘’odbierz wynik’’ aby otrzymać wyniki badania w formie elektronicznej.

+
bg icon
Icon

Rezonans blisko Ciebie

Przejdź do zakładki "Kontakt" i zapisz się na badanie blisko Twojego miejsca zamieszkania. Imares to sieć pracowni wykonujących badanie rezonansem magnetycznym na najwyższym poziomie.

Pracownie IMARES

Doświadczenie


Nasi pacjenci zawsze znajdują się w centrum uwagi i otoczeni są profesjonalną opieką opartą na wieloletnim doświadczeniu w zakresie diagnostyki obrazowej rezonansu  magnetycznego.

Niezależnie od miejsca zamieszkania, oferujemy dostęp do najnowszych na rynku rozwiązań technologicznych i wiedzy medycznej opartej na medycynie XXI wieku. W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę, a w naszych szeregach są specjaliści, którzy posiadają ponadprzeciętną wiedzę medyczną. Wszystko co robimy ma na celu świadczenie usług o najwyższej jakości na rynku w zakresie diagnostyki obrazowej.

Jesteśmy specjalistami, którzy oprócz doświadczenia i dostępu do najnowszej technologii zapewniają kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta.

Pracownie IMARES

Bezpieczeństwo

Jednym z najważniejszych aspektów jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.
Dbamy o każdy szczegół związany z rezonansem magnetycznym.

Od samego początku skupiamy się na bezpieczeństwie pacjentów, czyli już od momentu umówienia się na wizytę, poprzez przeprowadzenie całego badania związanego z rezonansem magnetycznym, aż po odbiór wyników online.

Zapewnienie bezpieczeństwa jest priorytetem, bez którego nie wyobrażamy sobie pracy, dlatego postaw na swoje bezpieczeństwo i oddaj się w ręce naszych specjalistów.

Pracownie IMARES

Pasja do diagnostyki obrazowej

 

Kwestia zdrowia jest bez wątpienia podstawową wartością w życiu. Często diagnostyki obrazowe w tym rezonans magnetyczny, kojarzone są ze stresem i lękiem, chociaż nie powinny. Dlatego wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom i przede wszystkim stawiamy na doświadczenie, technologie i bezpieczeństwo.

Doświadczona kadra, nowoczesna technologia i bezpieczeństwo bez wątpienia zmienią wcześniejsze podejście do rezonansu magnetycznego. Tym bardziej, że diagnostyka obrazowa pozwala w szybki i sprawdzony sposób wykluczyć zagrożenie zdrowia lub życia.

Wszystko co robimy tworzy się z pasji, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

Pracownie IMARES

Narodowy Fundusz Zdrowia

Imares współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie wykonywania badań rezonansu magnetycznego.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z możliwości wykonania MR na NFZ.

Przypominamy, że aby wykonać takie badanie niezbędne jest skierowanie od lekarza specjalisty.

Na badania można zarejestrować się telefonicznie bądź on-line.

Nasze placówki

icon

Wkrótce

Już wkrótce otwarcie nowej placówki

Kontakt
icon

Pińczów

ul. Armii Krajowej 22 - budynek szpitala

Kontakt
icon

Opoczno

ul. Partyzantów 30, Opoczno - budynek szpitala

Kontakt
Zapraszamy do naszych pracowni

Imares - Nowoczesny rezonans